خبر فارسی

خبر فارسی هوشمندتر شد!

یک روز پس از رای گیری انتخابات ریاست جمهوری یازدهم بود. مراجعه مردم برای مشاهده نتیجه انتخابات به حدی زیاد بود که خدمات برخی از مراکز داده، سرویس دهندگان اینترنتی و سایت های خبری را با اختلال مواجه کرد. بررسی آمار در روزهای بعد نشان داد در بسیاری از سایت ها، چند میلیون درخواست برای مشاهده خبرهای مربوط به نتایج انتخابات اتفاق افتاده است.

ققنوس در راه است

مدت زمان زیادی از راه اندازی نسخه سوم خبر فارسی می گذرد. دهها هزار ایمیل، تلفن و بازخورد از طریق سایت برای ما ارسال شد که صمیمانه از تمامی کاربران تشکر می کنیم.

نسخه فعلی خبر فارسی بر اساس تعداد محدودی از سایت های خبری پیاده سازی شده است، که این تعداد از سایت ها جوابگوی نیازهای متفاوت کاربران در زمینه های گوناگون نمی باشد.

خبر فارسی چگونه کار می کند ؟

خبر فارسی چگونه کار می کند ؟ چرا سایت من تحت پوشش خبر فارسی قرار نمی گیرد ؟ خبر را سایت من منتشر کرده است ولی خبر فارسی سایت دیگری که مطلب من را کپی کرده است نمایش می دهد ؟ چرا فلان خبر که اصلا ورزشی نیست در بخش ورزشی قرار دارد ؟ چرا سایتی که مشابه شما عمل می کند محدودیت های شما را ندارد؟  و دهها سوال دیگر که بخاطر آن، این مطلب را  می نویسم. قصد دارم تا در این مطلب برای عموم، بدون اینکه بصورت فنی به مسائل نگاه کنم،  پاسخی برای سوال هایی که مرتب از من می پرسند بدهم.